Jakie rzeczy należałoby wiedzieć o oblepianiu auta folią?

Jakie rzeczy należałoby wiedzieć o oblepianiu auta folią?

Regularnie martwią nas faktory niezależne od nas, takie jak kurz, otoczaki, fale ultrafioletowe, które to szczególnie negatywnie oddziałują na karoserię naszych aut, i co za tym idzie nadprogramowe koszty mające związek z usuwaniem wgnieceń i rys. Oklejenie folią chroni warstwę lakieru przed zmianami kolorów tudzież zarysowaniem, a to wszystko z pewnością podniesie wartość pojazdu przy zastawianiu w komisie. Foliowanie aut jest tańsze niż specjalistyczne odmalowywanie całej karoserii, ponadto zabezpieczamy się przed podejrzeniami o wypadkową przeszłość pojazdu w czasie jego sprzedaży.

Folia na autach będzie mogla dodatkowo działać jako nośnik reklamowy, będący ruchomą ekspozycją. Jeden raz założona będzie mogła dla nas pozyskiwać klientów nawet do 5 lat. Innowacyjne techniki i szeroka oferta kolorystyczna powodują, że mamy absolutną wolność podczas tworzeniu oferty reklamowej na pojeździe. Nadzwyczajna okleina idealnie dopasowująca się do wyszukanych kształtów pozwala starannie oraz elegancko zabezpieczyć każdą karoserię.

Portrait of a man hiding his face behind a question mark against a white background
W tym artykule odpowiadamy na pytania dotyczące oklejania samochodu folią.

Natomiast nowy model okleiny przepuszczającej światło daje możliwość oklejenia szyb pojazdu, co w istotnym stopniu zwiększa przestrzeń reklamową oraz zapewnia kolejne możliwości kompozycyjne. Dzięki szerokiej palecie barw (metalic, połysk, matowe, oraz zyskujące na popularności popularne folie naśladujące carbon), wyklejanie aut folią zaintrygowało także zwykłych Kowalskich. Mają możliwość ulokować na swoim samochodzie kolorową grafikę lub całkowicie odmienić jego kolor. Daje to opcję wyróżnienia się z gąszczu bliźniaczych aut.

„Ważną dla nas wiadomością jest, że zmiana barwy samochodu jest kompletnie odwracalny. W dowolnym momencie (na przykład przy sprzedaży) i w bezproblemowy sposób możesz powrócić do oryginalnego lakieru. Ponadto folia zapobiega porysowaniom, nie zostawia kleju, ma znakomitą wytrzymałość, choćby do 6 lat. Solidnie naklejonej okleiny nie można odróżnić od wysokiej jakości lakieru. Pielęgnacja oblepionego samochodu jest taka sama jak pojazdów bez okleiny.  – Łukasz Czechowicz, ekspert do sprawy. sprzedaży samochodów.

Pomagali nam przy artykule ludzie z: transport mebli dla mieszkańców wrocławia